Продаж бази відпочинку с. Нище  (№ 2-490-975)

Ціна: 150 000 $

Продаж бази відпочинку с. Нище фото 1

Характеристики

Ціна: 150 000 $
Тип: об'єкт сфери послуг, готель, інше
Поверх: 1 / 1
Площа: 1530 м2
Ділянка: 350 сот
Тип опалення: комбіноване опалення
Тип стін: Цегялний
Стан ремонту: Євроремонт
Додатково: окремий вхід, парковка

Адреса: Тернопільська, Зборівський, Нище, Шкільна вул., 12

🌟 ЕКСКЛЮЗИВНА ВІДПОЧИНКОВА БАЗА НА 3.5 ГА З ВАШИМИ НОВИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ 🌟

🏡 Опис:

Мрієте про власну оазу відпочинку на природі? Ми маємо щось особливе для вас! Ця велика відпочинкова база розташована на огородженій території площею 3.5 гектари землі, що надає неймовірний простір та приватність для вашої мрії.

🏠 Житлові будинки:
На території розташовані два житлових будинки, які вражають своєю просторістю та комфортом. Кожен з них оснащений великою кількістю кімнат і всіма необхідними комунікаціями. В обох будинках зроблено стильний ремонт, існує індивідуальне опалення, а також котел, який працює як на електриці, так і на твердому паливі. Ваша сім'я та гості будуть насолоджуватися всім комфортом, який надають ці будинки.

🏗 Додаткові споруди:
На території бази розташовані додаткові споруди господарчого призначення, що роблять це місце ідеальним для ваших проєктів та інтересів. Це простір, де ви можете втілити свої творчі ідеї та плани.

🏊 Можливість власного басейну:
Мрієте про власний басейн? Добра новина! На території вже підготовлено каркас для басейну, і всі необхідні комунікації вже виведені. Ви можете реалізувати цю мрію та створити ваш власний водний рай для себе та ваших гостей.

Ця відпочинкова база — це виняткова нагода для тих, хто шукає найкраще у комбінації природи та комфорту. Не пропустіть шанс стати власниками цього неймовірного об'єкта! Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше та організувати огляд.


Не втрачайте свій шанс здійснити мрію про власну відпочинкову ідилію! 🌿🏡🌞

Відео об'єкту

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок