Купити комерційну та торговельну нерухомість

Ціна: 320 000 $
Тип: інше
Поверх: 1 / -
Площа: 633,7 м2
Ділянка: 212 сот
Ціна: 530 000 $
Тип: інше
Поверх: 1 / 2
Площа: 1954 м2
Ділянка: 80 сот
Ціна: 44 000 $
Тип: торгівельні площі, об'єкт сфери послуг, інше
Поверх: 1 / 5
Площа: 50 м2

Ціна: 24 750 $
Поверх: -1 / 10
Площа: 99 м2
Ціна: 310 000 $
Тип: об'єкт сфери послуг, готель, інше
Поверх: - / 2
Площа: 500 м2
Ділянка: 15 сот
Ціна: 675 800 $
Тип: об'єкт сфери послуг, інше
Поверх: 3 / 3
Площа: 436 м2
Ціна: 502 959 $
Тип: кафе, бар, ресторан, об'єкт сфери послуг, інше
Поверх: 1 / 7
Площа: 234 м2


Продаж комерційної нерухомості у Тернополі

Наша агенція з нерухомості вже значну кількість часу займається наданням допомоги вітчизняним і зарубіжним клієнтам у придбанні, продажі та оренді комерційної нерухомості в Тернополі та Тернопільській області в цілому. Покупці мають можливість ознайомитись з досить великою та об'ємної базою даних про нерухомість, а також скористатися кращим сервісом на ринку з підбору необхідних об'єктів за певними параметрами.

Клієнти, які терміново потребують комерційну нерухомість, будуть забезпечені повною безпекою в процесі укладення договору та його повній відповідності сучасним юридичним нормам. Постійний моніторинг змін законодавчої бази забезпечує правильність складання та оформлення необхідної документації.

Таким чином, вибираючи нашу агенцію, ви довіряєте пошук потрібних комерційних об'єктів і складання угод кращих фахівців на ринку в Україні.

Переваги спільної діяльності саме з нашою компанією

Відповідальна та надійна команда фахівців нашої агенції надає величезний спектр послуг та допомоги при купівлі та продажу нежитлових приміщень, таких як супермаркети, робочі та навчальні установи, склади тощо. Крім того, ми надаємо своїм клієнтам такі можливості, як:

Отримання необхідної консультації від експертів ринку, відповідно до конкретного індивідуального випадку клієнта та його особливих вимог.

Призначення перегляду об'єктів нерухомості у зручний і підходить для клієнтів час.

Комплексна підготовка та оформлення всієї необхідної документації, яка буде використана в ході укладення угод і договорів.

Уважне вивчення особистих побажань при купівлі нежитлових приміщень.

Також покупці й продавці, які розпочинають співпрацю з нами, здатні ознайомитися з найактуальнішими та новими об'єктами одні з перших, завдяки щоденному оновленню бази даних про некомерційну нерухомість у Тернополі та всій області. Крім цього, вони вибирають або встановлюють саме ту вартість, яка вигідна для них.

Колектив співробітників агенції бере на себе відповідальність пошуку необхідних варіантів відповідно до необхідних параметрів і переваг. Численні нагороди, позитивні відгуки, заслужені в процесі участі у великій кількості вітчизняних і міжнародних конкурсах, є відмінним показником того, наскільки наші фахівці компетентні.

Замовити зворотній дзвінок