Ексклюзив!!! Без комісії покупця. Продається комерційні приміщення вільного призначення с.В.Глибочок на земельній ділянці 3,19 га.  (№ 251951)

Ціна: 450 000 $

Ексклюзив!!! Без комісії покупця. Продається комерційні приміщення вільного призначення с.В.Глибочок на земельній ділянці 3,19 га. фото 1

Характеристики

Ціна: 450 000 $
Тип: складські приміщення, виробничі приміщення
Площа: 1800 м2
Ділянка: 3,19 сот
Тип стін: Цегялний
Стан ремонту: Без внутрішніх робіт
Додатково: є під'їздні шляхи

Адреса: Тернопільська, Тернопільський, Великий Глибочок, Великий Глибочок

ВодаЕлектрикаГазКаналізаціяВелика парковка для автоМожливість заїзду фури

Ексклюзив, без комісії для покупця!!!!
Пропонуєм Вашій увазі приміщення виробничо-складського призначення з усіма комунікаціями загальною площею 1800 м2 (які діляться на 200м2, 600м2, 300м2 та інші) знаходиться в пригороді Тернополя, а саме с. Глибочок, що знаходиться в 20хв. їзди від Тернополя.
Приміщення розташовані на ділянці 3,19 га. призначеної для використання: розміщення та екплуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості поза населеним пунктом в промисловій зоні. Ділянка огороджена, до ділянки веде асфальтована дорога.
По території проходять дві лінії електромереж по 10000 Квт та є дві окремих трансформаторні станції по 400 Квт, дозволена потужність 270 Квт. Це є приватна власність та продається разом із будівлями.
На території є водонапірна башня з документами по спецводокористуванню, об’єм башні 20м кубічних. Також на території є септик.
Є газ, який заведено трубою 76 з середнім тиском.
За 1 км. від даної нерухомості знаходиться розвантажувальний вузол укрзалізниці.
Можливий продаж частинами, розтермінування платежів.

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок