Ексклюзив!!! Виробничо - складські приміщення в пригороді Тернополя, с.Смиківці. Можливість зміни на процесі будівництва під потреби покупця.  (№ 252000)

Ціна: 896 000 $

Ексклюзив!!! Виробничо - складські приміщення в пригороді Тернополя, с.Смиківці. Можливість зміни на процесі будівництва під потреби покупця. фото 1

Характеристики

Ціна: 896 000 $
Тип: виробничі приміщення
Площа: 1494 м2
Ділянка: 67 сот
Тип опалення: комбіноване опалення
Тип стін: Сендвіч панелі
Додатково: є під'їздні шляхи

Адреса: Тернопільська, Тернопільський, Смиківці, Підволочиське шосе, 5 км, 1

Ексклюзив без комісії для покупця!!!
Унікальна пропозиція на ринку нежитлової нерухомості.
Пропонуємо Вашій увазі в пригороді Тернополя, а саме в с.Смиківці біля головної траси виробничо-складські приміщення, логістичний центр, магазин, офіси. Сучасний проект, енергозберегіючі матеріали та передові технології будівництва.
Місце гарно проглядається з траси. На даний час будівництво тільки розпочалось, що дає можливість зробити зміни під ВАШІ побажання та бюджет (можливе збільшення площі, об’єднання приміщень, зміни планування під конкретні побажання та інше).
Загальна площа земельної ділянки під усіма будівлями становить 67 сотих (0,67га). Територія обгороджена, проведено воду і світло, пізніше буде зроблено ще каналізацію (септик). Подана декларація про початок будівництва.
В оголошенні вказано вартість об’єкта, який на схемі розміщень приміщень на ділянці вказаний під №1, №2 та №3 (усі крім останньої позиції під №4. За кожним об’єктом буде закріплено частину ділянки, дорога спільна між усіма приміщеннями.
Також можна розглянути пропозицію викупу ВАМИ ще і приміщення під №4 та бути власником усіх обєктів на зазначеній ділянці.
Готові до розгляду усіх варіантів продажі даних нежитлових приміщень.
За більш детальною інформацією та узгодження показів телефонуйте до АН ВІСОН, Володимир - 067 699 72 56

Відео об'єкту

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок