Продаються виробничо-складські приміщення з ділянкою 2,12 га  (№ 2-489-860)

Ціна: 320 000 $

Продаються виробничо-складські приміщення з ділянкою 2,12 га фото 1

Характеристики

Ціна: 320 000 $
Тип: інше
Поверх: 1 / -
Площа: 633,7 м2
Ділянка: 212 сот
Тип опалення: Індивідуальне
Тип стін: Цегялний
Стан ремонту: Хороший стан
Додатково: окремий вхід, парковка

Адреса: Хмельницька, Волочийський, Війтівці, Героїв України вул.

Цілодобовий доступЛічильник водиЛічильник газуСанвузол власнийВелика парковка для автоОгороджена тереторіяМожливість заїзду фури

Ексклюзив без комісії для покупця!!!
Пропонуємо вашій увазі виробничо-складські приміщення з ділянкою, яка розташована в с.Війтівці, Волочиського району, Хмельницької області при головній трасі на Хмельницький, кадастровий номер 6820955300:01:003:0122.
Площа ділянки 212 соток, правильної прямокутної форми, що дозволяє розширити можливості використання нерухомості. Площа приміщень на ділянці становить 633 квадратних метри, це окремі ангари та гаражі, які можна використовувати для різних цілей. На території зараз діє ремонтна майстерня для автобусів та фур.
Даний об'єкт має на своїй території водонапірну вежу і трансформатор, з дозволеною потужністю 160 кВт і з можливістю при потребі збільшити потужність, також є проведено інтернет лінію. Заїзд до території асфальтований, що сприяє гарному транспортному сполученню.
Територія рівна і широка, де з легкістю може розвернутись або розміститись не одна фура. Також є можливість побудувати ще додаткові приміщення при потребі, а також неподалік від ділянки проходить залізнична дорога.
Запрошуємо зацікавлених осіб до перегляду та укладання вигідної угоди. Деталі та додаткова інформація надаються за вказаним номером телефону 0676997256. Не втрачайте можливість придбати це чудове майно за вигідною ціною!

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок