Послуги для продавців

Що таке ексклюзивний договір та які його особливості

Вагомою перевагою в агенції нерухомості «ВІСОН» є можливість укладення ексклюзивного договору на продажу Вашого об’єкта.

То що таке ексклюзивний договір?

Суть такого договору полягає в тому, що клієнт, який бажає продати свою нерухомість в розумний термін й з найбільшою вигодою, доручає це лише одній агенції нерухомості. При цьому, йому надаються ряд переваг та привілеїв. Власник нерухомості, підписавши ексклюзивний договір, бере на себе зобов’язання що, реалізацією має право займатися тільки це і ніяке інше агентство.

 


п/п

Перелік операцій АН ВІСОН

Пакет

Простий

Ексклюзив

1

Консультація щодо ринкової вартості об’єкта нерухомості

+

+

2

Передпродажна перевірка документів на нерухомість та при потребі поміч і сприяння в усуненні недоліків

+

+

3

Виїзд на об’єкт для фотосесії

+

+

4

Внесення об’єкта нерухомості до бази даних агенції

+

+

5

Розміщення інформації на наш сайті www.vison.com.ua

+

+

6

Пропонування нерухомості потенційним покупцям

+

+

7

Покази об’єкта нерухомості потенційним клієнтам

+

+

8

Трьохсторонні переговори (покупець-продавець-агенція) щодо оформлення та узгодження усіх деталей договору при купівлі-продажі нерухомості

+

+

9

Реклама на провідних сайтах по продажі нерухомості в Україні

На розгляд АН

+

10

Надання інформації про ваш об’єкт іншим агенціям нерухомості для оперативного продажу

-

+

11

Реклама у друкованих ЗМІ

-

+

12

Закріплення об’єкта  за конкретним працівником агенції  для ефективнішої продажі та контролю за етапами робіт по продажі

-

+

13

Професійна фотосесія

-

+

14

Виготовлення відеоролика

-

За домовленістю

15

Першочергове та постій пропонування вашої нерухомості потенційним покупцям, які є у базі агенції

-

+

16

Розміщення зовнішньої реклами

-

+

17

Виготовлення та роздача, розклейка листівок про продажу об’єкта нерухомості на масиві, де знаходиться дана нерухомість

-

+

18

Реклама об’єкта у соціальних мережах (фейсбук, інстаграм, гугл)

-

+

19

Додаткова умова

-

Укладання ексклюзивного договору

20

Вартість послуг

Безкоштовно

Згідно з тарифами агенції

 

Чим вигідний клієнту ексклюзивний договір з агенцією?

1. Якщо ви ділова людина, яка цінує власний час, продавати нерухомість самостійно у кількох десятках агенцій Вам не вигідно. Розміщуючи оголошення, Вам доведеться відповідати на нескінченну кількість дзвінків у будь-яку пору доби. На кожен дзвінок Ви будете давати одні й ті ж відповіді, часто плутаючи з ким ви розмовляєте.

Коли клієнт намагається «всидіти на кількох стільцях», тобто звертаючись у якомога більше агенцій, в кінцевому випадку він може залишитися у програші. Тому чим більше ріелторів ви оберете, тим більше часу та нервів Вам доведеться витратити.

2. Даючи самостійно інформацію в різні джерела Ви ризикуєте натрапити на шахраїв чи отримати невигідну пропозицію. На ринку присутня значна кількість непрофесійних та настирливих маклерів, які через брак досвіду роблять вас незахищеними.

Якщо продаж не ексклюзивний і реалізацією об'єкта займаються одночасно кілька агентств, інтереси клієнта можуть дотримуватися не завжди. Оскільки в цьому випадку ріелтори фактично "стикаються лобами", часто максимально занижуючи вартість виставленого на продаж об'єкта в гонитві за примарними комісійними.

3. Уклавши з продавцем ексклюзивний договір, можна бути впевненим – представник агенції, перш ніж почати планування рекламної кампанії, обов'язково з'їздить на об’єкт. Очевидно, що ріелтори як в нашій, так і в інших компаніях, дивляться об’єкти лише вибірково, коли їздять із покупцями. Переглянути тисячі об’єктів агенти просто фізично не здатні. Наприклад, в нашій агенції нерухомості «ВІСОН» ми оперуємо великою базою клієнтів як у Тернополі та області, яка постійно оновлюється та збільшується.

Агенція бере на себе організацію професійної фотосесії об’єкта. Самому складно визначити реальну ринкову вартість нерухомості. А телефоном, не провівши огляд та почувши лише його опис, будь-яке агентство не зможе дати вичерпної відповіді.

«Ексклюзив» зручний як покупцеві – йому не потрібно затрачати час на виїзди до об’єктів, які йому явно не підходять, так і продавцеві – його не будуть тривожити зайвими візитами, які, найімовірніше, нічим не закінчаться.

4. Продаж нерухомості - справа не одного дня. Ріелтори ефективніше працюють, якщо знають, що строк договору обмежений. Адже агент розуміє, що якщо за визначений час (три місяці) він не підготує угоду, то не факт, що власник нерухомості продовжить із ним договір.

Чи не найбільшою перевагою «ексклюзиву» є фіксований період виконання замовлення. З-поміж працівників агенції за об’єктом закріплюється персональний агент, який здійснює усе можливе, аби об’єкт якомога швидше знайшов свого покупця: наполегливо пропонує нерухомість колегам та знайомим в інших агенціях, додатково розміщає за свій рахунок інформацію про об’єкт в друкованих ЗМІ, проводить рекламну компанію на спеціалізованих сайтах та форумах з нерухомості. І лише при наявності потенційного покупця ріелтор контактує з власником.

Як ми вже зазначали, близько 70 – 80 % ексклюзивів, укладених на шість місяців, реалізуються протягом цього часу. Тож Вам не доведеться чекати роки, аби продати власний об’єкт.

Отож, варто розуміти, що першочерговим завданням агенції є реалізація об’єктів саме за ексклюзивним договором, адже саме тоді агенція відчуває найбільшу відповідальність, що затрачені сили та кошти не будуть марними.

Таким чином, якщо продавець вибрав хороше агентство, уклав ексклюзивний договір, за яким агенція нерухомості сумлінно виконує свої обов'язки, то продавець нічого не втрачає, натомість одержує комплекс професійних безкоштовних послуг, оскільки винагороду агенції як правило оплачує покупець (в окремих випадках може комісію оплатити продавець, про що зазначається у договорі). Тому для продавця даний ексклюзивний договір вигідний з усіх боків.

При укладанні ексклюзивного договору клієнт економить час, сили та гроші.


Агенство нерухомості ВІСОН надає послуги для продавців нерухомості у Тернополі. Якщо Ви бажаєте продати нерухомість, то звертайтесь до нас і ми обов'язково допоможемо.

Замовити зворотній дзвінок