Наші спеціалісти

  

Гудак Володимир

Директор, фахівець із нерухомості, сертифікований член асоціації фахівців із нерухомості України (АФНУ) та член NAR та MLS Ternopil, кандидат економічних наук

Я Володимир Гудак - директор та експерт з нерухомості в АН 'ВІСОН', сертифікований рієлтор NAR член NAR та MLS Ternopil, член асоціації АФНУ. Працюючи у сфері нерухомості не один рік, зрозумів, що найкраще для мене – це проявлення швидкого якісного сервісу та реалізації об’єктів нерухомості. •Хочете продати об’єкт житлової нерухомості?•Хочете придбати об’єкт житлової нерухомості?•Хочете здати чи орендувати житлову нерухомість?Вислухаю усі ваші ХОЧУ, складу їх в пропозиції та підберу для вас найкращі варіанти.Звертайтесь!

  

Кислюк Наталя

рієлтор

Вітаю! До Ваших послуг - Кислюк Наталя, рієлтор із 5-річним стажем роботи. Із легкістю знайду спільну мову з клієнтом, дослухаюся до усіх побажань та підберу нерухомість Вашої мрії. Наша агенція надає широкий спектр послуг, серед яких: допомога із продажем, купівлею та орендою будь-якого виду нерухомості, професійний юридичний супровід, експертна оцінка та інші.Саме завдяки співпраці з АН 'Вісон' Ви зможете не перейматись про безпечність угод та перетворити процес пошуку чи продажу нерухомості на справжнє задоволення!

 

Матейко Тетяна

рієлтор

Вітаю! Мене звати Тетяна. Я - представник агенція нерухомості 'Вісон'. Займаємося купівлею, продажем, орендою, експертною оцінкою нежитлової рухомості. А також допомагаємо із узаконенням добудов та перепланувань. Надаємо професійну консультції про підбір об'єкта нерухомості. Ми пропонуємо Вам, звертаючись у нашу агенцію нерухомості, отримувати найсвіжіші пропозиції та актуальні ціни про реальні об’єкти на ринку нерухомості. Також на сайті реалізована можливість перегляду відео про обєкт нерухомості який вас цікавлять, а також правдиві та актуальні фото. Буду рада Вам допомогти у пошку житла своєї мрії!

Чорній Ірина

рієлтор

Якість обслуговування, надійність, довіра та індивідуальний підхід - мої пріоритети в роботі з клієнтами!

  

Заяць Юлія

рієлтор

Вітаю! Мене звати Юлія. Поважливе, дбайливе та професійне ставлення до кожного клієнта - головний крітерій моєї роботи в агенції нерухомості 'Вісон' . Виконаю будь який запит, від початкового дзвінка до укладання угоди. Допоможу знайти найкращій варіант нерухомості Вашої мрії.

  

Костишин Ліля

рієлтор

Не роками вимірюється досвід ріелтора, а вмінням надати справді потрібну інформацію. Допоможемо вигідно та швидко продати купити, а також здати в оренду житлову та комерційну нерухомість.✔ Чесність, порядність, відкритість.✔ Комфорт при спілкуванні.✔ Найбільший вибір у місті.✔ Звертаючись до мене - Ви знайдете надійного консультанта у сфері нерухомості.

  

Федчук Володимир

рієлтор

Представник агенції нерухомості 'ВІСОН'. Висококваліфікований, професійний підхід — купівля, продаж та оренда квартир, котеджів, будинків, ділянок, дачних та садових будинків, оренда та продаж комерційної нерухомості. Професійна консультація. Повний юридичний супровід та рекламна компанія. Якщо ви в пошуках будь-якої нерухомості тоді вас саме до нас.

  

Вознюк Марія

рієлтор

Мене звати Марія, і я — рієлтор агенції нерухомості ВІСОН, готовий допомогти вам з купівлею, продажем чи орендою нерухомості. Моя мета — посприяти розв'язанню ваших питань у сфері нерухомості швидко та без зайвих турбот. Я прагну надати своїм клієнтам найвищу якість обслуговування, професійну консультацію та особистий підхід.

   

Бранець Христина

офіс-менеджер

Вітаю, мене звати Христина і я офіс менеджер агенції нерухомості 'Вісон'. З задоволенням проконсультую Вас по усіх питаннях, прийму Ваші запити та побажання , та надам усю необхідну інформацію яка може Вас цікавити.

  

Стецик Христина

інтернет-маркетолог

Вітаю! Мене звати Христина. Я інтернет-маркетолог агенції нерухомості «ВІСОН». Займаюся рекламою об’єктів наших клієнтів в соціальних мережах. Також роблю, щоб про нас дізнавалося все більше нових потенційних клієнтів.Хочете продати/купити/орендувати квартиру чи комерційну нерухомість? Звертайтеся до агенції нерухомості «ВІСОН».

  

Гудак Ірина

рієлтор

Привіт. Я Іра Гудак, ваш експерт у світі нерухомості! Я справжній професіонал з величезним досвідом та безліччю успішних угод. Моя місія — зробити ваш пошук ідеального житла чи бізнес-приміщення легким та приємним.Я запропоную вам широкий вибір об'єктів нерухомості, які вас точно зацікавлять. Ваш комфорт — мій пріоритет!Шукаєте житло, оренду чи земельну ділянку для будівництва? Звертайтеся до мене! Я завжди на зв'язку, готова вас вислухати та надати професійну консультацію.Звертайтеся і я допоможу знайти ідеальне рішення для вас!


У агенції нерухомості "ВІСОН" найефективніша команда рієлторів в оренді, продажі квартир та комерційній нерухомості

Замовити зворотній дзвінок