Наші спеціалісти

  

Гудак Володимир

директор

Гудак Володимир Васильович (засновник, керівник та практикуючий рієлтор АН «ВІСОН»). У агенстві «ВІСОН» ми намагаємося віднестись до кожного клієнта, як до члена своєї сім’ї. Забезпечити індивідуальним підходом, щоб зекономити Ваш час та енергію, затрачену на пошук нерухомості. Для цього підготували кваліфіковану команду фіхівців у сфері послуг та професійного юриста для повного правового супроводу клієнта. Забезпечуємо повним циклом обслуговування: від пошуку об’єкта нерухомості до кінцевого підписання угоди і оформлення всіх необхідних документів. Тернополяни визнали АН«ВІСОН» найкращими в номінації «Агенство нерухомості» 4-ри роки поспіль за резульатами голосування у щорічному конкурсі.

  

Кислюк Наталя

рієлтор

Вітаю! До Ваших послуг - Кислюк Наталя, рієлтор із 5-річним стажем роботи. Із легкістю знайду спільну мову з клієнтом, дослухаюся до усіх побажань та підберу нерухомість Вашої мрії. Наша агенція надає широкий спектр послуг, серед яких: допомога із продажем, купівлею та орендою будь-якого виду нерухомості, професійний юридичний супровід, експертна оцінка та інші.Саме завдяки співпраці з АН 'Вісон' Ви зможете не перейматись про безпечність угод та перетворити процес пошуку чи продажу нерухомості на справжнє задоволення!

  

Когут Тамара

рієлтор

Представник агенції нерухомості 'Вісон' з економічною освітою. Займаємось купівлею , продажем та орендою квартир , котеджів, будинків, ділянок, дачних та садових будинків. Надаємо професійні консультації по об'єктах нерухомості та проводимо повний юридичний супровід та рекламну компанію вашого об'єкта. Співпраця з забудовниками та співпрацюємо з усіма агенціями міста Тернопіль. Завжди володіємо актуальною інформацією про нерухомість та свіжими фото. Допоможемо здійснити покупку вашої мрії!

 

Матейко Тетяна

рієлтор

Вітаю! Мене звати Тетяна. Я - представник агенція нерухомості 'Вісон'. Займаємося купівлею, продажем, орендою, експертною оцінкою нежитлової рухомості. А також допомагаємо із узаконенням добудов та перепланувань. Надаємо професійну консультції про підбір об'єкта нерухомості. Ми пропонуємо Вам, звертаючись у нашу агенцію нерухомості, отримувати найсвіжіші пропозиції та актуальні ціни про реальні об’єкти на ринку нерухомості. Також на сайті реалізована можливість перегляду відео про обєкт нерухомості який вас цікавлять, а також правдиві та актуальні фото. Буду рада Вам допомогти у пошку житла своєї мрії!

Чорній Ірина

рієлтор

Якість обслуговування, надійність, довіра та індивідуальний підхід - наші пріоритети в роботі з клієнтами!

  

Заяць Юлія

рієлтор

Вітаю! Мене звати Юлія. Поважливе, дбайливе та професійне ставлення до кожного клієнта - головний крітерій моєї роботи в агенції нерухомості 'Вісон' . Виконаю будь який запит, від початкового дзвінка до укладання угоди. Допоможу знайти найкращій варіант нерухомості Вашої мрії.

   

Бранець Христина

офіс-менеджер

Вітаю, мене звати Христина і я є офіс менеджер агенції нерухомості 'Вісон'. Моя задача це полегшити нашим клієнтам процес купівлі/продажі/оренди нерухомості. З задоволенням проконсультую Вас по усіх питаннях, прийму Ваші запити та побажання , та надам усю необхідну інформацію яка може Вас цікавити.

  

Стецик Христина

інтернет-маркетолог

Вітаю! Мене звати Христина. Я інтернет-маркетолог агенції нерухомості «ВІСОН». Займаюся рекламою об’єктів наших клієнтів в соціальних мережах. Також роблю, щоб про нас дізнавалося все більше нових потенційних клієнтів.Хочете продати/купити/орендувати квартиру чи комерційну нерухомість? Звертайтеся до агенції нерухомості «ВІСОН».

  

Вельган Соломія

рієлтор

Не роками вимірюється досвід ріелтора, а вмінням надати справді потрібну інформацію. Допоможемо вигідно та швидко продати купити, а також здати в оренду житлову та комерційну нерухомість.✔️ Чесність, порядність, відкритість.✔️ Комфорт при спілкуванні.✔️ Найбільший вибір у місті.✔️ Звертаючись до мене - Ви знайдете надійного консультанта у сфері нерухомості.

Замовити зворотній дзвінок