Наші спеціалісти

  

Гудак Володимир

директор

Гудак Володимир Васильович (засновник та директор АН «ВІСОН»). У агенстві «ВІСОН» ми намагаємося віднестись до кожного клієнта, як до члена своєї сім’ї. Забезпечити індивідуальним підходом, щоб зекономити Ваш час та енергію, затрачену на пошук нерухомості. Для цього підготували кваліфікований штаб спеціалістів у сфері послуг та професійного юриста для повного правового супроводу клієнта. Забезпечуємо повним циклом обслуговування: від пошуку об’єкта нерухомості до кінцевого підписання угоди і оформлення всіх необхідних документів. Тернополяни визнали «ВІСОН» найкращими в номінації «Агенство нерухомості» 4-ри роки поспіль за резульатами голосування у щорічному конкурс

Когут Тамара

рієлтор

Представник агенції нерухомості 'Вісон' з економічною освітою. Займаємось купівлею , продажем та орендою квартир , котеджів, будинків, ділянок, дачних та садових будинків. Надаємо професійні консультації по об'єктах нерухомості та проводимо повний юридичний супровід та рекламну компанію вашого об'єкта. Співпраця з забудовниками та співпрацюємо з усіма агенціями міста Тернопіль. Завжди володіємо актуальною інформацією про нерухомість та свіжими фото. Допоможемо здійснити покупку вашої мрії!

Матейко Тетяна

рієлтор

Вітаю! Мене звати Тетяна. Я - представник агенція нерухомості 'Вісон'. Займаємося купівлею, продажем, орендою, експертною оцінкою нежитлової рухомості. А також допомагаємо із узаконенням добудов та перепланувань. Надаємо професійну консультції про підбір об'єкта нерухомості. Ми пропонуємо Вам, звертаючись у нашу агенцію нерухомості, отримувати найсвіжіші пропозиції та актуальні ціни про реальні об’єкти на ринку нерухомості. Також на сайті реалізована можливість перегляду відео про обєкт нерухомості який вас цікавлять, а також правдиві та актуальні фото. Буду рада Вам допомогти у пошку житла своєї мрії!

Чорній Ірина

рієлтор

Якість обслуговування, надійність, довіра та індивідуальний підхід - наші пріоритети в роботі з клієнтами!

Замовити зворотній дзвінок