Про нас

  АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ «ВІСОН»

Ви мрієте про нове житло, але не можете визначитися, що краще – квартира чи будинок, а можливо у вас є нерухомість і ви хочете її вигідно продати або здати – тоді вам потрібно завітати до агенції нерухомості «ВІСОН».

Наша команда висококваліфікованих ріелторів вислухає, порадить, знайде та допоможе з оформленням усіх документів.

За багаторічний досвід роботи у нас з’явилася велика клієнтська база як по Тернополю, так і по передмісті. У нас є з чого обирати й ми маємо, що вам запропонувати.

Агенція нерухомості «ВІСОН» - це найсвіжіші пропозиції та актуальні ціни, наша клієнтська база оновлюється фактично щодня. Ми знаємо першими, хто, що, де та за скільки продає, здає чи хоче купити.

Вам не потрібно моніторити сайти чи газети з оголошеннями, вам не потрібно оббивати пороги у пошуках бажаних квадратних метрів, бо ми це зробимо замість вас. У нас є фото та відео фактичного усіх об’єктів, які виставленні на ринку нерухомості.  

Ми тримаємо руку на пульсі щодо останніх змін в законодавстві. Ми постійно вдосконалюємося, ми вчимося і робимо усе, аби наш клієнт залишився задоволеним.

 

ПРО АГЕНСТВО НЕРУХОМОСТІ

 Агенція нерухомості «ВІСОН» - компанія,  що допомагає купувати, продавати, здавати в оренду чи обмінювати нерухоме майно. Ми пропонуємо ексклюзивний пошук житла за бажанням клієнта.

 Агенція «ВІСОН» на ринку нерухомості з 2016 року. З перших днів ми почали робити усе можливе,  аби завоювати довіру тернополян. І нам це вдалося - наша команда у рік створення перемогла в конкурсі «Народний бренд» у номінації «Агенція нерухомості».

Працівники компанії постійно вдосконалюються, вчаться, освоюють документообіг та знають усі правила якісного сервісу. Ми працюємо на позитивний результат заради нашого клієнта

Наші ріелтори знають про усі останні зміни в законодавстві, ми працюємо над собою з перших днів роботи, ми вчимося, відвідуємо тренінги, семінари, конференції. Усе це дає свої результати й ми перемагаємо.

 

Наші досягнення та дипломи

· 7 конференція з нерухомості  від Dom. Ria. Ринок нерухомості під кутом 360,  м.Київ, 25.11.2016р.

· Диплом переможця конкурсу «Народний бренд 2016» в номінації агенції нерухомості від медіакорпорації Ria, грудень 2016 р.

· Диплом від Dom.Ria, як надійний та перевірений  партнер, 2016.

· Авторський майстер-клас Артура Оганесяна «Ексклюзивна ріелторська послуга власнику нерухомості”, м.Рівне, 26.05.2017р.

· Конференція РІЕЛТ-ФЕСТ із нерухомості у м.Львів, вересень 2017 р.

· 8 конференція з нерухомості від Dom.Ria, м.Київ, 24.11.2017р.

· Навчання і складання іспиту за програмою «Операції з житловою та нежитловою нерухомістю». За результатами успішного складання іспиту було видано СВІДОЦТВО від Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФНУ) від  25.11.2017р. про право займатись операціями з житловою та нежитловою нерухомістю в Україні.

· Диплом переможця конкурсу «Народний бренд 2017» в номінації”Агенції нерухомості” від медіакорпорації Ria, 12.12.2017р.

· Диплом від медіакорпорації Dom.Ria про те, що агенція  нерухомості “ВІСОН” є надійною та перевіреною агенцією нерухомості за результатом  роботи у 2017 р., 12.12.2017р.

· Директор АН «ВІСОН» Гудак В.В. 18 грудня 2017 р. став членом Асоціації фахівців нерухомості (ріелторів) України АФН(Р)У.

· Брали участь в ріелторському самміті “Realty Summit” в Одесі 16.07.2018р.

· Диплом від  Dom Ria, як “Перевірена  агенція нерухомості” 2018 р.

· Диплом переможця конкурсу «Народний бренд 2018 року” в номінації “Агенції нерухомості” від медіакорпорації  Ria, грудень 2018 р.

· Брали участь в Українському освітньому форумі ріелторів  15.03.2019р.

· Пройшли курс-практикум  “Практика успішних партнерських продажів нерухомості” 08.09.2019р.

· Директор АН “ВІСОН” Гудак В.В. 15 листопада.2019 р. став учасником ріелторської спільноти“ Система партнерських продажів нерухомості  МЛС Тернопіль.”

· Диплом від  медіакорпорації  Dom Ria “Перевірена агенція нерухомості 2019 р”, що свідчить про те, що агенція нерухомості “ВІСОН“ є надійною та перевіреною компанією за результатами роботи у 2019 р.

· Диплом переможця конкурсу “Народний бренд 2019 року” в номінації “Агенції нерухомості” від медіакорпорації  Ria, грудень 2019 р.

· У 2020 році ми увійшли у 20 кращих компаній Тернополя за відгуками клієнтів.

· У 2020 році агенція “ВІСОН” стала кращою агенцією року за версією журналу CITY LIFE.

· Пройшли тренінг по продажу первинної нерухомості від А.П. Оганесяна.

· Пройшли майстер-клас Ірини Гуменної «Перемовини без розмов або як підписати платний договір з власником нерухомості».

· Пройшли тренінг Наталії Кузьмінової «Переговори без супротиву і заперечень. Фантастика? Діагностика!»  

 

Основним кредом компанії є: «Ми ставимося до наших клієнтів, як до членів своєї сім’ї». І це ставлення проявляється, починаючи з того моменту, коли клієнт вперше звертається до нас. Ми робимо все можливе і неможливе, щоб наші клієнти залишалися  повністю задоволеними від співпраці з нами.

Прийдіть – і переконайтеся самі!


Агентство нерухомості «ВІСОН» - компанія, що займається сприянням у купівлі, продажу, оренді та обміні нерухомості пропонує ще нову у Тернополі послугу – ексклюзивного пошуку житла за запитом клієнта.

Замовити зворотній дзвінок