Блог з новинами та статтями про ринок нерухомості

23.02.2023  

Поради орендодавцю

Поради орендодавцю від агенції нерухомості 'ВІСОН'. Ось декілька корисних порад, які можуть допомогти вам успішно здійснювати орендну діяльність:

14.02.2023  

Як купити будинок? 8 кроків до купівлі власної нерухомості від АН «ВІСОН»

Що потрібно зробити перед покупкою житла? Більшість людей, зацікавлених у купівлі нерухомості, не знають відповіді на це питання. Якщо ви також належите до цієї групи, прочитайте про 8 простих кроків, які приведуть вас до покупки житла.

25.01.2023  

Оренда квартири через агентства чи самостійно? Підказуємо, яке рішення обрати

У наш час оренда квартири – справа непроста. Тут багато залежить від досвіду та знань самого орендодавця, а також від юридичних та фінансових питань. Багато власників стикаються з дилемою, що краще здавати нерухомість через агентство чи самостійно? Який варіант вигідніший? Варто придивитися до цієї теми уважніше!

05.01.2023  

Home Staging - як швидко і вигідно продати нерухомість

Продаж або купівля нерухомості, мабуть, одна з найбільших фінансових справ у житті звичайної людини. Спосіб представлення майна має бути таким же важливим, як і будь-який інший продукт, який ви продаєте – він повинен бути «упакований» таким чином, щоб привернути увагу якомога більшої кількості потенційних клієнтів.

20.12.2022  

7 порад, які допоможуть грамотно вибрати квартиру

Переїзд на нове місце часто є цікавим і виснажливим. Кожен покупець або орендар хоче, щоб все було ідеально: і розташування, і стандарт, і ціна нерухомості. Проте пошук квартири – процес непростий. На початку цього шляху слід відповісти на кілька ключових запитань: які мої вимоги? Який бюджет? Чи є альтернатива моїй початковій ідеї? Чи можу я покрити несподівані витрати?

12.12.2022  

Рієлтор з нерухомості АН 'ВІСОН'— обов'язки, вимоги та заробіток

Рієлтор – це робота для людей з високими соціальними компетенціями. У цій професії найважливішими є навички продажу та знання ринку. Рієлтор допомагає як людям, які хочуть продати / здати нерухомість, так і тим, хто шукає житло. Він повинен чудово знати ситуацію на ринку і бути обізнаним у фінансах.

05.12.2022  

Чому варто укласти договір ексклюзивного продажу нерухомості з агенцією нерухомості ВІСОН ?

При продажу або оренді нерухомості наші клієнти часто зустрічають таку форму договору, як ексклюзивний договір. Багато з них задаються питанням, чи варто зупиняти свій вибір на цьому варіанті. Ми знаємо, що при роботі з агентством нерухомості на підставі ексклюзивного договору виникає багато запитань і сумнівів, тому в статті нижче ми постараємося розвіяти їх якомога більше. Запрошуємо до читання!

14.11.2022  

7 речей, з якими вам допоможе рієлтор агенції нерухомості 'ВІСОН' при купівлі квартири чи будинку

Придбання власної квартири чи будинку — це справа, яка пов'язана з великим стресом і потребує енергії та праці. Рієлтори агенції нерухомості 'ВІСОН' допоможуть вам пройти усі 7 кроків, які описані у цій статті.

26.10.2022  

6 способів продати квартиру дорожче

Продати квартиру зовсім не просто, це велике випробування. Ще важче досягти очікуваної ціни на приміщення, що продається. Однак є кілька способів збільшити вартість вашого майна. Дізнайтеся, як продати квартиру дорожче.

20.09.2022  

Smart квартира. Переваги та недоліки

Зростання цін на нерухомість та зменшення платоспроможності населення стало причиною того, що люди все частіше починають шукати бюджетне житло. Особливо це актуально для самотніх та студентів. У великих містах забудовники пропонують альтернативу — це smart квартири. Що це за таке житло і які його переваги та недоліки, спробуємо розібратися


Корисна інформація зі сфери нерухомості у нас на сайті. 

Замовити зворотній дзвінок