Блог з новинами та статтями про ринок нерухомості

14.11.2023  

Топ 5 трендів у сфері нерухомості на сьогодні

Сучасний ринок нерухомості постійно зазнає впливу різноманітних факторів, що формують нові тенденції в цій галузі. Розуміння та відстеження цих трендів є критичним для агентів нерухомості та всіх, хто має інтерес до цього ринку.

31.10.2023  

Оренда житла в Україні: права й обов'язки орендарів та орендодавців

Ринок оренди житла в Україні постійно розвивається, пропонуючи широкий вибір житла для орендарів. Однак успішна оренда житла вимагає розуміння прав і обов'язків як з боку орендарів, так і з боку орендодавців. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти оренди житла в Україні та надамо корисні поради щодо прав та обов'язків обох сторін.

12.10.2023  

Переваги й недоліки квартир у новобудовах та вторинному ринку

Місто Тернопіль, зі своєю багатою історією та прекрасним середньовічним архітектурним спадком, приваблює багатьох, хто розглядає можливість придбання житла в Україні. Але перед вибором квартири слід враховувати різні фактори, включаючи ринок нерухомості. Сьогодні ми розглянемо переваги та недоліки квартир у новобудовах та на вторинному ринку саме в Тернополі.

04.10.2023  

Як обрати ідеальне житло для сім'ї з дітьми: практичні поради

Житло для сім'ї з дітьми має відповідати унікальним потребам та безпеці маленьких членів сім'ї. При виборі житла для такої сім'ї необхідно враховувати багато аспектів, починаючи від локації та закінчуючи фінансовими можливостями. У цій статті ми розглянемо практичні поради щодо вибору ідеального житла для сім'ї з дітьми.

21.09.2023  

Документи для продажу нерухомості в Україні: Поради власникам при підготовці до продажу

Важливість правильної підготовки документів при продажу нерухомості важко переоцінити. Ця стаття має на меті надати власникам корисні поради щодо документації, необхідної для успішної угоди при продажу нерухомості в Україні.

01.09.2023  

Нерухомість в Україні для іноземців: як придбати майно та отримати дозвіл на проживання

В Україні ринок нерухомості для іноземців знаходиться на шляху стабільного розвитку. Країна приваблює все більше іноземних інвесторів, які бажають придбати майно та отримати дозвіл на проживання. За останні роки Україна стала привабливою точкою на карті світу для багатьох, оскільки поєднує красу природи, культурну спадщину, економічний потенціал та інфраструктуру.

24.08.2023  

Як продати нерухомість в Україні: поради для успішного продажу?

Процес продажу нерухомості є важливою та відповідальною задачею, яка вимагає досконалої підготовки та керування. В Україні, де ринок нерухомості постійно змінюється та розвивається, успішний продаж вимагає не лише знань про нерухомість, а й розуміння психології покупців та ефективних стратегій маркетингу. У цій статті ми розглянемо ключові кроки, які допоможуть вам успішно продати нерухомість в Україні.

09.08.2023  

єОселя в Україні: як отримати кредит на придбання нерухомості та які є умови?

Нерухомість завжди відігравала важливу роль в житті кожної людини. Володіння власним житлом не тільки забезпечує комфорт та стабільність, але й викладає основи для майбутнього фінансового забезпечення. Однак, для багатьох з нас придбання нерухомості є значною фінансовою витратою. Саме тут на сцену виходять кредити на нерухомість, які відкривають широкі можливості для тих, хто мріє про власний куточок. У цій статті ми розглянемо процес отримання кредиту на придбання нерухомості в Україні та розкр

31.07.2023  

Найбільш популярні міста для життя в Україні та їх нерухомість?

Україна — це країна з багатою культурою, привабливими природними ландшафтами та багатошаровою історією. Найбільш популярні міста для життя в Україні, такі як Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон та Вінниця, пропонують різноманітність можливостей для мешканців та інвесторів. Нерухомість у цих містах включає апартаменти, будинки та комерційну нерухомість, а ціни можуть варіюватися в залежності від регіону та типу нерухомості.

04.07.2023  

Як придбати квартиру в Україні: крок за кроком пояснення процесу?

Перш ніж розпочати пошук і придбання квартири, важливо виконати певні попередні кроки, які допоможуть вам зробити осмислені рішення і підготувати вас до процесу.


Корисна інформація зі сфери нерухомості у нас на сайті. 

Замовити зворотній дзвінок