Блог з новинами та статтями про ринок нерухомості

30.06.2022  

Як знайти квартиру, не витратити всі гроші та не зіпсувати нерви

Гарний мікрорайон, зелені вулиці, наявна майже вся інфраструктура, дитяче подвір'я, паркінг - це лише частина того, що хочуть отримати люди, орендуючи квартиру. До самого житла є також вимоги - чиста, з ремонтом, меблями і не за всі гроші.Пошук квартири за заданими параметрами - заняття не з легких. Побігати доведеться чимало. Аби не втрачати час, ви можете звернутися до агенції нерухомості 'Вісон'. Тут вас вислухають та порадять житло.

17.06.2022  

Юридичні послуги для клієнтів у Тернополі

Агенція нерухомості «ВІСОН» надає своїм клієнтам юридичні послуги по таких питаннях як Правовий аналіз та супровід об’єктів нерухомості, аналіз документації та багато іншого. Вам допоможуть наші співробітники з великим досвідом у якості юрисконсульта

13.06.2022  

Як не помилитися та не переплатити за квартиру у новобудові?

Ринок первинного житла у Тернополі чималий. Тут кожен може обрати для себе підходящий варіант. Проте, обираючи майбутнє житло в новобудові, потрібно визначитися із класом житла, адже саме від нього залежить і ціна.

10.05.2022  

Зміни до постанови КМУ «Деякі питання нотаріату в умовах воєнного стану»

Як працювати в умовах воєнного стану, що дозволяється, а що ні, ще на початку війни нотаріусам розповіли представники нотаріальної палати України.

21.02.2022  

Чи є якась постійність, одна тенденція, яка надихає, як облаштувати квартиру?

'Мій дім моя фортеця' - вислів який ми чуємо неодноразово і від багатьох. Проте не завжди ця фортеця приносить задоволення від перебування в ній, хочеться змін та відчуття комфорту. Саме у власному житлі ми проводимо найбільше часу, ми тут відпочиваємо та набираємося сил.

16.02.2022  

Нові розміри адміністративного збору в 2022 році

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до законодавства України, з 1 січня 2022 року змінюється розмір адміністративного збору. Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга (станом на 01.01.2022 р.- 2481 грн).

31.01.2022  

МЛС - що це і для чого?

Впродовж останніх років в рієлторському середовищі Тернополя, а також серед продавців і покупців нерухомості файного міста звучить абревіатура 'МЛС'. МЛС — це Мультилістингова Система, яка об'єднує між собою агентів нерухомості. Це прозорий, цивілізований інструмент співробітництва між ріелторами, а тому і покупець, і продавець, звернувшись до членів цієї системи, одержують професійний сервіс. У членів МЛС існує кодекс етики, а також повага та розуміння один одного. Члени ціє

25.01.2022  

Нові податки з продажу нерухомості. Скільки і кому доведеться заплатити?

Зміни в оподаткуванні нерухомості, яку плануєте продавати, даровану або отриману в спадщину, вніс законопроєкт 5600.Основні корективи щодо операцій з нерухомістю торкнулися другого, третього та наступних продажів житлових об'єктів фізичними особами, здійснених впродовж року.

13.01.2022  

Як облаштувати квартиру - тенденції інтер’єру

Плануючи дизайн інтер'єру квартири з урахуванням стильних трендів, непогано дізнатися про думку професіоналів. За словами дизайнерів, в моді у 2022 залишаються варіанти студійних багатофункціональних просторів. Немає явних поділів на кімнати, робочі зони, поєднані з місцями відпочинку, а символічні межі максимально розмиті.

28.12.2021  

Молодіжне кредитування

Ви молода сім'я й у вас немає житла та грошей на нього, тоді вам слід знати про те, що в Україні існують спеціальні житлові програми. Відповідно до їхніх умов, вам повинні частково компенсувати витрати на придбання нерухомості на вигідних умовах. Проте слід знати, що державне фінансування житлових програм в Україні не на висоті, але спробувати стати їх учасником варто у з в'язку з хорошими умовами.

Замовити зворотній дзвінок