Оренда квартир та кімнат

Ціна: 330 $
Кімнат: 2
Площа: 78,9 / 40,4 / 9 м2
Поверх: 15 / 16
Ціна: 6 000 грн.
Кімнат: 4
Площа: 73 / - / - м2
Поверх: 2 / 4
Ціна: 12 000 грн.
Кімнат: 1
Площа: 45 / 20 / 10 м2
Поверх: 8 / 10

Ціна: 10 000 грн.
Кімнат: 1
Площа: 36 / - / - м2
Поверх: 1 / 9
Ціна: 270 $
Кімнат: 1
Площа: 45 / 18 / 10 м2
Поверх: 7 / 10
Ціна: 230 $
Кімнат: 2
Площа: 65 / 40 / 7 м2
Поверх: 5 / 10
Ціна: 16 000 грн.
Кімнат: 2
Площа: 65 / - / 13 м2
Поверх: 4 / 10
Ціна: 7 000 грн.
Кімнат: 1
Площа: 36 / 17 / 9 м2
Поверх: 2 / 5
Швидкі посилання
Можна з тваринами


Ви плануєте орендувати квартиру чи шукаєте приміщення?

Тоді вам необхідно звернутися в агенцію нерухомості «Вісон». Оренда квартири в Тернополі чи передмісті - це вигідно і доступно. Не кожна людина та родина у наш час має змогу придбати житло чи підходяще приміщення під офіс для ведення бізнесу.

Один з виходів для більшості жителів та гостей краю - це оренда. І саме під час пошуку квартири, будинку чи приміщення перед людьми постає запитання, де ж знайти хороше житло за доступною ціною, як його винаймати, що робити, аби і нерви були не зіпсовані, і з шахраями не зіткнутися. Відповідь тут однозначна - знайти бажану нерухомість у Тернополі вам допоможуть фахівці агенції "Вісон".

Згідно різноманітних соціальних опитувань, сьогодні найчастіше хочуть зняти квартиру у Тернополі студенти, молоді сім'ї та люди, які приїжджають в місто на кількаденну екскурсію або у відрядження.

Проте є й такі, хто задумався над відкриттям власного бізнесу, а купити змоги нема та й важкувато, бо більша частина нерухомості уже в приватній власності. Тому знову ж таки постає питання - де орендувати офіс, магазин чи як взяти в оренду складське приміщення.

Серед плюсів оренди - ви можете обрати мікрорайон, щоб бути ближче до роботи, школи чи парку, обрати між будинком чи квартирою( все залежить від ваших фінансових можливостей). При оренді ви можете перебирати і обирати поверх, планування та кількість кімнат. Не хвилюватиме вас і ремонт. 

Моніторити оголошення в інтернеті - не варіант, адже вас можуть надурити шахраї, скориставшись ситуацією.

Безпрограшний варіант - це відмовитися від посередників і звернутися в агенство нерухомості. Рієлтори вас вислухають, запишуть побажання і підшукають кілька варіантів бажаного недорогого житла помісячного або довгострокового житла.

Фахівці компанії «Вісон» мають власну клієнтську базу, що дозволяє швидко підшукати бажані квадратні метри для оренди. І це не лише в Тернополі, але й у передмісті. Не кожна агенція нерухомості може похвалитися такою оперативністю та надійністю. Один з плюсів агенції - стабільність. Компанія не завищує цін на оренду і пропонує лише перевірені варіанти житла для довгострокового проживання. Обрати варіант, переглянувши фото, підшукати за бажаною ціною можна на сайті.

Фахівці агенції нерухомості "Вісон" працюють відповідно до  чинного законодавства України. У ході співпраці ви отримаєте усі необхідні документи та чеки.

Орендувати приміщення, зняти житло чи пошук приміщення - усе відбуватиметься на підставі персонального договору, який укладається з кожним клієнтом окремо. Рієлтори вісон співпрацюють з власниками житла напряму.

Завітайте до офісу агенції нерухомості «Вісон» за адресою: м. Тернопіль, вул. Живова, 15 Б, офіс 23 (5-й поверх ТЦ «Кристал», що напроти ТЦ «Орнава»(wink).

Якість для нас – це не пусте слово, ми намагаємося зрозуміти та почути кожного клієнта.

Замовити зворотній дзвінок