КУПИТИ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

Ціна: 33 300 $
Призначення: під житлову застройку
Площа: 27.8 сот
Ціна: 10 000 $
Призначення: під житлову застройку
Площа: 8 сот
Ціна: 23 700 $
Призначення: с/г
Площа: 19.82 сот
Ціна: 27 000 $
Призначення: під житлову застройку
Площа: 10 сот
Ціна: 13 900 $
Призначення: під житлову застройку
Площа: 7.3 сот
Ціна: 24 700 $
Призначення: під житлову застройку
Площа: 19 сот
Ціна: 26 000 $
Призначення: під житлову застройку
Площа: 10 сот
Ціна: 400 000 $
Призначення: під житлову застройку
Площа: 40 сот
Ціна: 20 800 $
Призначення: під житлову застройку
Площа: 13 сот


Продаж земельних ділянок у Тернополі

Уже досить тривалий час наша агенція займається наданням різних ріелторських послуг українським і зарубіжним клієнтам, які шукають чесних і відповідальних продавців земельних ділянок у Тернополі та Тернопільській області. Рівень сервісу, що надається постійно прагне тільки до поліпшення і з кожним роком все більше прирівнюється до європейських стандартів. 

Висококваліфіковані фахівці нашої досвідченої команди, великий досвід продуктивної роботи на вітчизняному та міжнародному ринку, а також об'єктивні та глибокі знання всіх особливостей даної сфери діяльності дозволяє досягати тільки якісного та швидкого результату.

Численні позитивні відгуки наших партнерів, велику кількість нагород і премій, отриманих в участі на професійних фестивалях і конкурсах служать незаперечним доказом про якість надаваних нами послуг. Ми беремо на себе повну відповідальність про рішення всіх рутинних і складних питань, які можуть виникнути при продажі, купівлі або оренди земельних ділянок.

На сьогоднішній день наша агенція представляє себе як одного з найвідоміших і найбільших мережевих операторів на українському ринку послуг у ріелтерській сфері діяльності. Весь колектив консультантів проходить спеціалізоване навчання і підготовку, завдяки чому робота агенції відбувається максимально прогресивно та продуктивно.

Чому вигідно здійснювати купівлю ділянки саме з нами?

Купити або продати земельну ділянку керуючись допомогою та консультацією нашої агенції - означає укласти договір на найвигідніших умовах і обійти всі можливі неприємні ситуації. Крім цього, наші клієнти отримують ряд переваг і призначених для користувача послуг у процесі співпраці з нами:

керуються тільки інформативною і якісної допомогою та консультацією від кращих фахівців ріелтерського ринку;

володіють можливістю вибору найбільш прийнятного та вигідного варіанту з величезної бази даних про потрібних об'єктів і контактів;

повністю розраховують на уважний і кращий підхід до вирішення питань з боку нашої команди експертів;

впевнені в правильності поетапного укладення угоди відповідно до юридичних норм сучасного законодавства.

Наша агенція прагне до вдосконалення робочого процесу, в зв'язку з цим ми постійно впроваджуємо найостанніші та актуальні технології, а також займаємося підвищенням кваліфікації наших співробітників.

Замовити зворотній дзвінок